WYNIKI RYWALIZACJI SPORTOWEJ PODCZAS SZKOLNEGO DNIA SPORTU

Osiągnięcia naszych uczniów w sporcie.

BIEG NA 200M
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Kornelia Marchel
2. m. Asia Gilewska
3. m. Emilka Żukowska
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Wiktor Malejko
2. m. Antek Marchel
3. m. Rafał Norkowski
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m. Zosia Andraka
2. m. Klaudia Domin
3. m. Ania Zimnoch
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Damian Rzepnicki
2. m. Bartek Jackiewicz
3. m. Andrzej Szkiłądź
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m. Sylwia Gniedziejko
2. m. Angelika Gajewska
3. m. Gabrysia Narel
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m. Dawid Bolesta
2. m. Gabryś Szczykowski
3. m. Andrzej Wiśniewski
TOR PRZESZKÓD
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Kornelia Marchel
2. m. Asia Gilewska
3. m. Julia Jaroszewicz
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Mateusz Stupak
2. m. Artur Kalinowski
3. m. Wiktor Majelko
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m. Dominika Makowska
2. m. Natalia Sobolewska
3. m. Monika Marchel
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Szymon Stupak
2. m. Piotr Szkiłądź
3. m. Krystian Kotuk
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m. Mateusz Marchel
2. m. Gabryś Szczykowski
3. m. Dawid Bolesta
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m. Zuzia Kowalczuk
2. m. Kinga Żukowska
3. m. Gabrysia Cybulko
RZUTY DO CELU
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Natalia Turel
2. m. Dorota Wysocka
3. m. Kornelia Marchel
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Alan Wasilewski
2. m. Mateusz Zujko
3. m. Mateusz Piekutowski
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m Klaudia Domin
2. m. Zosia Kopeć
3. m. Gabrysia Harasiuk
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Krzyś Skoworoński
2. m. Damian Misiewicz
3. m. Dawid Koratkiewicz
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m Julianna Zimnoch
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m Piotrek Kotuk
2. m. Piotrek Tołoczko
3. m. Przemek Pawłowski
SKOKI Z MIEJSCA
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Kornelia Marchel
2. m. Asia Gilewska
3. M. Emilka Boguszewska
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Wiktor Malejko
2. m. Alan Wasilewski
3. m. Rafał Norkowski
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m. Klaudia Norkowska
2. m. Amelia Jarmołowska
3. m. Kamila Gniedziejko
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Kacper Kisielewski
2. m. Kacper Żurkowski
3. m. Adrian Skibicki
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m. Gabrysia Turel
2. m. Zuzia Kowalczuk
3. m. Karolina Wąsewicz
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m Mateusz Marchel
2. m. Jakub Głowicki
3. m. Wiktor Kotowski
SKOKI NA SKAKANCE
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Zuzia Sutuła
2. m. Oliwia Bykuć
3. m. Magda Sienkiewicz
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Piotr Hajnowski
2. m. Kacper Grabowski
3. m. Daniel Skibicki
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m. Martyna Żdanuk
2. m. Dominika Makowska
3. m. Zosia Andraka
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Władek Kułak
2. m. Norbert Sawicki
3. m. Kacper Żurkowski
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m. Ewelina Świderska
2. m. Zuzia Kowalczuk
3. m. Małgosia Bojarzyńska
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m. Piotrek Tołoczko
2. m. Grześ Korolczuk
3. m. Wiktor Kotowski
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
kl. 1-3 (dziewczęta):
1. m. Kornelia Marchel
2. m. Asia Gilewska
3. m. Zuzia Sutuła
kl. 1-3 (chłopcy):
1. m. Kacper Karny
2. m. Olek Bochenko
3. m. Maciek Gryc
kl. 4-6 (dziewczęta):
1. m. Gabrysia Harasiuk
2. m. Klaudia Domin
3. m. Dorota Danilewicz
kl. 4-6 (chłopcy):
1. m. Władek Kułak
2. m. Szymon Wirkowski
3. m. Bartek Januszkiewicz
kl. 7-8 (dziewczęta):
1. m. Magda Gniedziejko
2. m. Ania Bojarzyńska
3. m. Gabrysia Narel
kl. 7-8 (chłopcy):
1. m. Dawid Bolesta
2. m. Sebastian Szczykowski
3. m. Jakub Staranowicz

 

Przydatne linki