WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO KLAS I-III - "DBAM O ZIEMIĘ"

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, z tej okazji uczniowie klas I – III licznie wzięli udział w konkursie plastycznym „Dbam o moja Ziemię”.

Wyniki konkursu plastycznego klas I – III „Dbam o moją Ziemię”

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, z tej okazji uczniowie klas I – III licznie wzięli udział w konkursie plastycznym „Dbam o moja Ziemię”. 

Przed przystąpieniem do prac dzieci przypomniały sobie kilka bardzo ważnych zasad  mówiących o tym, jak dzieci i dorośli mogą dbać o naszą Ziemię, obejrzały filmy edukacyjne, prezentacje, zagrali w grę interaktywną i śpiewali piosenki o tematyce ekologicznej. Efektem są wspaniałe prace plastyczne. Nasi uczniowie wykazali się wielką kreatywnością, więc   trudno było wyłonić pojedynczych zwycięzców, dlatego przyznane zostały miejsca równorzędne. 

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY, a rodzicom dziękujemy za przesłanie prac. 

Oto wyniki konkursu:

KLASY I

Miejsce I                                                             

Daniel  Skibicki I B                                         Dominika Żdanuk I B                                   

Michał Karczewski I B                                    Milena Sienkiewicz I B                               

Oliwia Bykuć I B                                           Patrycja Busłowska I B

Dawid Misiewicz I A                                      Filip Karny I A

Katarzyna Żukowska I A                                  Mateusz Piekutowski I A

Miejsce II

Julia Adamowicz I B                                  Maja Kiszło I B

Błażej Luty I B                                           Mateusz Pawłowski I B

Justyna Busłowska I B

KLASY II

Miejsce I                                                           

Bugajska Katarzyna  II A                              Izabela Lewicka II A                                  

Natalia Turel II A                                         Milena Grabowska II A                             

Zofia Kiśluk II A                                         Kornelia Marchel II B                                  

Emilia Żukowska II B                                    Kacper Karny II B

Zuzanna Sutuła II B

Miejsce II         

Beata Gryszkiewicz II A                                        Kacper Grabowski II A

Piotr Kalinowski II A                                             Krystian Jarmołowski II A

Magdalena Sienkiewicz II A                                  Gabriela Januszkiewicz II B

Patrycja Kuczynko II B

Miejsce III                                                                              

Mikołaj Toczyłowski II A                                                   Oskar Stupak II A

Hanna Sawicka II A                                                            Martyna Wąsewicz II A

Emilia Rojszyk II A                                                             Błażej Zamojski II B

Gabriela Gniedziejko II B

Za udział 

Tomasz Tołoczko II A

KLASY III

Miejsce I                                                                                 

Gabriela Kopeć III B                        Maja Grajewska III A                                                      

Piotr Staranowicz III B                       Dawid Koratkiewicz III A                                               

Kacper Sawicki III B                         Adrian Skibicki III A                                                                                             

Kamila Kołodziejczyk III B                                            

Natalia Omielan III B      

Miejsce II       

Przemek Wirkowski III B                   Bartek Karpowicz III A

Jakub Cymbor III B                             Bartek Kisielewski III A

Karolina Andraka IIII B                      Sofia Ben Hassine III A

Kamila Gniedziejko III B                    Damian Misiewicz III A

Mateusz Peliksza III B                         Natalia Sienkiewicz III A

Julia Czarnecka III B                           Piotr Luty III A

                                                             Krystian Kupiński III A                                        

                                                                                                                                                                     

Miejsce III

Patryk Zaniewski III B        Amelia Halicka III A     

Damian Milewski III B       Szymon Sztuk  III A

Aleksander Zimnoch III B    Szymon Wirkowski III A

Kacper Kisielewski III B

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy!

Dyplomy zostały przesłane uczestnikom drogą mailową.

 

                        

 

Przydatne linki