NAJLEPSI UCZNIOWIE

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu.

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

Kl. IVa

  1. Małgorzata Borowska - 5,27- wzorowe
  2. Martyna Choroszewicz - 5,18 - wzorowe
  3. Urszula Orzechowska - 4,90 - wzorowe
  4. Klaudia Norkowska - 4,81 - wzorowe

 

Kl. V a

  1. Zofia Andraka - 5,08 - wzorowe
  2. Emil Gniedziejko - 5,0 - bardzo dobre
  3. Kacper Gryszkiewicz - 5,0 - bardzo dobre
  4. Weronika Rakus - 4,83 - wzorowe
  5. Anna Zimnoch - 4,75 - wzorowe
  6. Kacper Jarmoszko - 4,75 - bardzo dobre

Kl. Vb

  1. Zuzanna Wysocka - 4,75 - wzorowe
  2. Patrycja Bielska - 4,75 - wzorowe

 

Kl. Vc

  1. Edyta Kukuć - 5,08 - wzorowe
  2. Fabian Żukowski - 5,0 - bardzo dobre
  3. Monika Marchel - 4,92 - wzorowe
  4. Zofia Łazarska - 4,83 - bardzo dobre
  5. Amelia Zaniewska - 4,75 - wzorowe

Kl. VIa

  1. Zuzanna Sawicka - 5,17 - wzorowe
  2. Joanna Skibicka - 4,92 - bardzo dobre

Kl. VIb

  1. Weronika Masłowska - 5,25 - wzorowe
  2. Julianna Zimnoch - 5,17 - wzorowe
  3. Wiktoria Podurgiel - 5,08 - wzorowe
  4. Karolina Wąsewicz - 5,08 - wzorowe

Kl. VI c

Nie ma uczniów do wyróżnienia.

 

Kl. VIIa

  1. Helena Kiśluk - śr. ocen 4,93 - wzorowe

Kl. VIIb

Nie ma uczniów do wyróżnienia.

 

Kl. VIIIa

  1. Kinga Choroszewicz - 5,14 - wzorowe
  2. Ewa Fiedorczyk - 5,07 - wzorowe
  3. Ewelina Franciszkowicz - 5,0 - wzorowe
  4. Natalia Kowalczuk - 5,0 - bardzo dobre

Kl. VIIIb

  1. Wiktoria Żukowska - 5,43 - najwyższa średnia w szkole - wzorowe
  2. Aleksandra Skibicka - 5,21 - wzorowe

 

Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy mogą się pochwalić 100% frekwencją. Są to:

  1. Kamila Gniedziejko - kl. IIIb
  2. Patryk Zaniewski - kl. IIIb
  3. Piotr Abramowicz - kl. IVa
  4. Martyna Choroszewicz - kl. IVa
  5. Piotr Grabowiecki - kl. IVa
  6. Urszula Orzechowska - kl. IVa
  7. Krzysztof Skowroński - kl. IVa
  8. Kacper Gryszkiewicz - kl. Va
  9. Piotr Szkiłądź - kl. Va
  10. Amelia Wysocka - kl. Va
  11. Julia Lipska - kl. Vb
  12. Szymon Stupak - kl. Vb
  13. Andrzej Szkiłądź - kl. Vb
  14. Weronika Masłowska - kl. VIb
  15. Natalia Formajster - kl. VIb
  16. Ola Franciszkowicz - kl. VIc
  17. Piotr Kotuk - kl. VIc
  18. Aleksandra Kowalczuk - kl. VIc
  19. Bartłomiej Waluś - kl. VIc
  20. Angelika Gajewska - kl. VIIb
  21. Jakub Głowicki - kl. VIIb

 

Przydatne linki